Powitanie uczniów klas pierwszych

„Uczniem być – to ważna sprawa i otwierać wiedzy drzwi. Uczyć się, by świat poznawać, ślubujemy dziś!”.
1 września 2022 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego połączone z jedną z piękniejszych ceremonii odbywających się w naszej szkole, czyli przyjęciem najmłodszych kolegów w poczet pełnoprawnych członków społeczności szkolnej.
W obecności rodziców, dyrekcji i wychowawczyń odbyło się Ślubowanie ✏️, po którym nastąpiło symboliczne pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Ukoronowaniem tego ważnego wydarzenia były pamiątkowe zdjęcia oraz otrzymanie przez uczniów pięknych teczek, za które serdecznie dziękujemy Władzom Miasta Imielin. Do społeczności szkolnej przyjętych zostało czterdziestu ośmiu śmiałków.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów w murach szkoły, a ich rodzicom gratulujemy wspaniałych pociech.