Dzień Edukacji Narodowej

✨ Z okazji Dnia Edukacji Narodowej z radością zapraszamy do zapoznania się z relacją z naszej akademii!
Dzięki niezwykłym staraniom uczniów klas 5 oraz naszego szkolnego chóru przygotowaliśmy program artystyczny, który na długo pozostanie w pamięci. Występ rozpoczęła utalentowana gimnastyczka Zuzanna Ochabowicz, która zachwyciła wszystkich swoimi umiejętnościami! ‍♀️ Tematem skeczu była zabawna historia o organizacji wyjazdu dla nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji na słoneczną Majorkę. ✈️ Wszyscy mieliśmy dużo radości i śmiechu, a atmosfera była pełna pozytywnej energii.
Na zakończenie tego wyjątkowego dnia każdy nauczyciel i pracownik szkoły otrzymał symboliczny bilet na Majorkę, co było miłym akcentem doceniającym ich ciężką pracę i zaangażowanie.
️ Pani Dyrektor wręczyła również nagrody dyrektora dla wyróżniających się nauczycieli, podkreślając ich wkład w rozwój naszych uczniów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie na dzisiejszą akademię, a szczególnie naszym emerytowanym nauczycielkom, które zaszczyciły nas swoją obecnością. To dzięki Waszej pracy, poświęceniu i zaangażowaniu kolejne pokolenia uczniów mogły zdobywać wiedzę i rozwijać się. Jesteście fundamentem naszej społeczności, a Wasza obecność dzisiaj przypomina nam, jak ważna jest rola nauczyciela w życiu każdego człowieka.