#ERASMUSDAYS

W dniu dzisiejszym w ramach upowszechniania rezultatów projektu Erasmus+ nasza szkoła bierze udział w ogólnoeuropejskim wydarzeniu #ERASMUSDAYS, do którego dołączyło w sumie ponad 9603 uczestników w całej Europie! Na mapie wydarzeń znalazła się również nasza ukochana SP1 Imielin! Wspólnie cieszymy się z korzyści jakie oferuje program i dzielimy się innowacjami zachodzącymi w naszej szkole dzięki uczestnictwu w projekcie Think Global Act Local (Edukacja Szkolna) dofinansowanym przez Unię Europejską. Poniżej znajdziecie link do PADLETA, na którym publikujemy działania edukacyjne, projekty uczniowskie, migawki z najciekawszych lekcji gdzie wykorzystujemy wiedzę zdobytą w czasie mobilności w Chorwacji, Portugalii i na Teneryfie. Stosujemy narzędzia TIK, promujemy program eTwinning i robimy wiele by nasza szkoła była EKO. Nauczyciele innych szkół znajdą w naszym nauczycielskim PADLECIE mnóstwo inspiracji do działania. Zapraszamy do kliknięcia!

PADLET