✨ Świetlica szkolna pełna atrakcji! ✨

Nasza świetlica szkolna to miejsce pełne zabawy, nauki i rozwijania pasji. Każdego dnia czeka na dzieci wiele interesujących zajęć i nowoczesnych atrakcji, które sprawiają, że czas spędzony po lekcjach staje się jeszcze bardziej fascynujący!
Nowoczesne klocki konstrukcyjne – doskonałe do rozwijania kreatywności i umiejętności manualnych. Budujemy, projektujemy i tworzymy razem!
Ozoboty – małe roboty, które uczą podstaw programowania w sposób zabawny i angażujący. Dzieci poznają tajniki kodowania, ucząc się przez zabawę!
Mata do kodowania – rozwija logiczne myślenie, planowanie i umiejętności matematyczne. To doskonałe narzędzie do nauki przez ruch i zabawę.
Zajęcia plastyczne, gry planszowe, czytanie książek i wiele więcej! – nasza świetlica oferuje różnorodne aktywności, które pozwalają każdemu dziecku znaleźć coś dla siebie.
Zapewniamy, że czas spędzony w świetlicy to nie tylko opieka, ale również okazja do rozwijania umiejętności, pasji i poznawania nowych przyjaciół