Lekcja historii połączonej z zabawą

🏰 Uczniowie klas 1a i 1c odwiedzili Średniowieczny Gród Raciborski, gdzie uczestniczyli w wyjątkowej lekcji historii połączonej z zabawą.🫯
Podczas wycieczki nasi najmłodsi poznawali historię i zwyczaje mieszkańców średniowiecznego grodu. Mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z łuku, wziąć udział w emocjonującym turnieju na zabawkowe miecze oraz uczestniczyć w warsztatach tkackich. Każdy miał również okazję wybić własną pamiątkową monetę.👍
Na zakończenie czekało na wszystkich wspólne pieczenie kiełbasek 😊