Wśród braw, uśmiechów i wzruszeń pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. Uczniowie młodszych klas utworzyli szpaler, którym absolwenci przeszli po raz ostatni jako uczniowie naszej szkoły… Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy powodzenia na nowym etapie edukacyjnej drogi! Przed Wami nowe wyzwania i nowe marzenia do spełnienia. FILM Wizyt: 6
Dzień: 2026-06-25
„ Papużko papużko powiedz mi coś na uszko”…
Na koniec roku szkolnego do naszej szkoły zleciały się kolorowe, barwne papugi. Uczniowie włożyli wiele wysiłku w ich przygotowanie ale była to super zabawa. Zajęcia plastyczne w klasie 2a były podsumowaniem zajęć o kontynentach. Spójrzcie i sami poszukajcie kolorowych ptaków przed naszą szkołą FILM Wizyt: 4
Tak ósmoklasiści świętowali swój komers!
Muzyka , taniec , uśmiechy i mnóstwo pięknych wspomnień – tak ósmoklasiści świętowali swój komers! Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie, włożone serce i przygotowanie tego wyjątkowego wieczoru. Dzięki Państwu był on naprawdę niezapomniany! FILM Wizyt: 4
