Wczoraj uroczyście zakończyliśmy rok szkolny dla uczniów klas 4–7

Podczas spotkań w salach lekcyjnych uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody i wyróżnienia za całoroczną pracę, zaangażowanie oraz osiągnięcia w nauce i życiu szkolnym. Nie zabrakło podziękowań, uśmiechów i wielu wzruszających chwil. To był czas podsumowań, dumy z sukcesów oraz wspólnego świętowania kolejnego etapu szkolnej przygody. Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych, bezpiecznych i pełnych odpoczynku wakacji! Do zobaczenia […]