Uczniowie klas 1–3 mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spektaklu Teatru Belfegor pt. „Doktor Dolittle i wyspa Rapa Nui”. Przedstawienie zachwyciło dzieci barwnymi kostiumami, znakomitą grą aktorską oraz piękną muzyką, która tworzyła niezwykły klimat.
Spektakl niósł także wartościowy przekaz skierowany do młodych widzów, skłaniając do refleksji i rozwijając wyobraźnię. Dodatkową niespodzianką były książki nawiązujące do przedstawienia, które uczniowie otrzymali na pamiątkę. To było niezwykłe spotkanie z teatrem, które wywarło na dzieciach ogromne wrażenie!
