Dzisiaj uczniowie klasy 5c zwiedzali Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach.
Zobaczyli reprezentacyjną klatkę schodową, przypominającą krużganki, a także skarbiec, zabytkową windę oraz tunel.Odwiedzili również gabinet wojewody.
Na koniec wizyta w Centrum Powiadamiania Ratunkowego i możliwość obserwowania pracy służb przyjmujących alarmy. To był bardzo wartościowy wyjazd.
