Uczniowie klasy 5c zwiedzali Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach

Dzisiaj uczniowie klasy 5c zwiedzali Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach.🏢
Zobaczyli reprezentacyjną klatkę schodową, przypominającą krużganki, a także skarbiec, zabytkową windę oraz tunel.Odwiedzili również gabinet wojewody.👍
Na koniec wizyta w Centrum Powiadamiania Ratunkowego i możliwość obserwowania pracy służb przyjmujących alarmy. To był bardzo wartościowy wyjazd.👏