Z humorem, z dystansem i… z pomocą sztucznej inteligencji!

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego klas ósmych zaprezentowany został wyjątkowy film, w którym główne role zagrali… nauczyciele naszej szkoły. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka i z wykorzystaniem możliwości AI. 😊
Było sporo śmiechu, zaskoczenia i pozytywnych emocji. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie zakończyć ten ważny etap nauki w tak niecodzienny sposób.
Dziś udostępniamy ten film również Wam. Mamy nadzieję, że wywoła uśmiech na Waszych twarzach i będzie miłą pamiątką dla naszych Absolwentów.
Miłego oglądania! 🎥❤️