Podczas spotkań w salach lekcyjnych uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody i wyróżnienia za całoroczną pracę, zaangażowanie oraz osiągnięcia w nauce i życiu szkolnym. Nie zabrakło podziękowań, uśmiechów i wielu wzruszających chwil.
To był czas podsumowań, dumy z sukcesów oraz wspólnego świętowania kolejnego etapu szkolnej przygody.
Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych, bezpiecznych i pełnych odpoczynku wakacji! 

Do zobaczenia we wrześniu! 
