„ Papużko papużko powiedz mi coś na uszko”…

Na koniec roku szkolnego do naszej szkoły zleciały się kolorowe, barwne papugi. Uczniowie włożyli wiele wysiłku w ich przygotowanie ale była to super zabawa. Zajęcia plastyczne w klasie 2a były podsumowaniem zajęć o kontynentach.
Spójrzcie i sami poszukajcie kolorowych ptaków przed naszą szkołą 🙂