Wśród braw, uśmiechów i wzruszeń pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. Uczniowie młodszych klas utworzyli szpaler, którym absolwenci przeszli po raz ostatni jako uczniowie naszej szkoły…
Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy powodzenia na nowym etapie edukacyjnej drogi! Przed Wami nowe wyzwania i nowe marzenia do spełnienia. 
